PAR MUMS

Missmoralle Jewellery savu darbību uzsāka 2021.gadā, Latvijā. Piedāvājam augstas kvalitātes, pieprasītas rotaslietas, liekot uzsvaru uz modernitāti, izsmalcinātu skaistumu. Elegantas rotas elegantiem brīžiem.

Mūsu piedāvātās rotas ir antialerģiskas, kas ilgstoši saglabā savu izskatu un krāsu. Piedāvājam apzeltītas, sudraba un apsudrabotas rotaslietas.

 

MŪSU DIBINĀTĀJA

2021. gadā, Paula Krūziņa dibināja zīmolu Missmoralle Jewellery Latvijā.
Mans ceļš uz Mismoralle Jewellery zīmola izveidi sākās pavisam organiski. Es iztēlojos zīmolu, kas rezonē ar sievietēm visā pasaulē un atspoguļotu manu vēlmi visām sievietēm likt justies pašpārliecinātām un skaistām. Es domāju, ka katrā no mums ir iedzimta vajadzība pēc saiknes un sevis pieņemšanas. Es gribēju, lai Missmoralle Jewellery piepildītu to, ko ikviena sieviete ir pelnījusi - pārliecību, spēku un svēkus.

Missmoralle Jewellery atsaucas uz ekskluzivitāti, spēku, augsto modi, lai autentiski attēlotu mūsdienu sievieti. Ilgi strādāju pie zīmola izveidi un ar pārliecību laidām klajā pirmo rotaslietu kolekciju THE EVERYDAY 

Man Missmoralle Jewellery ir vārāk nekā tikai rotaslietu zīmols. Runa ir par dzīves svinēšanu, kas padara mūs par cilvēkiem. Mūsu kopiena ir priekšplānā visā, ko mēs darām, katrā mūsu izstrādātajā darbā un ikvienā vēstījumā, ar kuru dalāmies.

Missmoralle Jewellery ir radīts tieši Jums.

Paula