NOTEIKUMI

Interneta veikala https://www.missmoralle.com pārstāvis Paula Krūziņa, reģ. nr. 060800-22514, Talsu novads, Valdgales pag. Pūņas māja 4 (turpmāk – Pārdevējs) - nodrošina mājaslapā pieejamās preces un pakalpojumus saskaņā ar šādiem noteikumiem:

1. Vispārīgie Noteikumi

Ja Pircējs izmantojot mājaslapas starpniecību iegādājas preces un pakalpojumus, tad šādā gadījumā tiek piemēroti Distances līguma noteikumi, kuri ir pakļauti Latvijas Republikas tiesību normām.

2. Pasūtījumu Kārtība

Pārdevējs interneta veikalā ir norādījis produktu cenas un to specifikācijas. Visas preču cenas norādītas eiro (€). Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam interneta veikalā pasūtīto preci.

Lai pasūtītu preci vai pakalpojumu nepieciešams pievienot izvēlētos produktus iepirkumu grozam. Izvēlieties sev piemērotāko piegādes veidu un aizpildiet nepieciešamos laukus pie “norēķinu informācijas”. Izvēlēties apmaksas veidu, ievadiet nepieciešamos datus un veiciet apmaksu, lai tiktu veikts pasūtījums.

Pircējam ir pienākums pārbaudīt vai viņa ievadītie dati ir pareizi, pretējā gadījumā Pārdevējs nenes atbildību par nepareizi nosūtītu preci, kas nepareizi nosūtīta Pircēja kļūdaini ievadītās informācijas rezultātā.

Līgums tiek uzskatīts par noslēgtu brīdī, kad Pircējs ir apmaksājis Pasūtījumu un Pārdevējs ir saņēmis maksājumu. Ja Pircējs apmaksā Pasūtījumu un kādu iemeslu dēļ nav iespējams izpildīt Pasūtījumu Pārdevējs atmaksā pirkuma summu pēc iespējas ātrāk.

3. Apmaksas Kārtība

Norēķini par precēm un pakalpojumiem interneta veikalā notiek valūtā eiro (€). Pircējs par precēm un pakalpojumiem interneta veikalā var samaksāt ar sekojošām maksājuma metodēm:

 • Visa un Mastercard karšu maksājumi;
 • Apple Pay.

Visi maksājuma dati kurus Pircējs ir ievadījis nonāk pie maksājuma sistēmas nodrošinātāja, kurš garantē maksājuma datu drošību.

4. Piegādes Kārtība

Piegādes Latvijas teritorijā:

Pasūtījumi Latvijas teritorijā tiek piegādāti izmantojot Omniva pakomātu. Pircējs apmaksā Pasūtījuma izmaksas, kuras automātiski tiek aprēķinātas un pievienotas veicot pasūtījumu un apmaksājot to. Pārdevējs piegādā Pircējam Pasūtījumu 1-4 darbadienu laikā, ja piegāde nenotiek norādītajā laikā un par to atbildīgs ir piegādes pakalpojuma sniedzējs, tad Pārdevējs nenes atbildību un informē Pircēju par kavējuma iemesliem, un termiņiem.

 

5. Atteikuma Tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces vai to samainīt 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža šādos gadījumos:

 • Ja iegādātā prece nav lietota;
 • Ja iegādātā prece un tās iepakojums ir saglabājies oriģināls un nav bojāts;
 • Ja Pircējs var pierādīt dokumentu, kas apliecina pirkumu.

Pirms preču atgriešanas Pircējs nosūta pieprasījumu par preču atgriešanu uz e-pastu: missmorallejewellery@gmail.com

Šajā e-pastā Pircējs norāda:

 • Vārdu un uzvārdu;
 • Pirkuma rēķina numuru;
 • Tālruņa numuru;
 • Preces saņemšanas datumu;
 • Visu atgriežamo preču kodu, nosaukumu, cenu un pirkuma datumu;
 • Atteikuma iemeslu (nav obligāts).

Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības tam jāsedz visas preces atgriešanas izmaksas. Pārdevējs atmaksā Pircējam tikai preces vērtību. Pircējam šīs preces jāatgriež 7 kalendāro dienu laikā pēc atteikuma nosūtīšanas. Pārdevējs naudu par preci atgriež 14 kalendāro dienu laikā. Pārdevējs pēc atteikuma vēstules saņemšanas norāda Pircējam atgriešanas vietu.